Het is op zich een beetje rare vraag vind ik. Het lijkt erop alsof je denkt dat mensen het beter of minimaal net zo goed doen als de modellen. Dat is dus absoluut niet zo. Een beter onderlegde amateur of professional kan wel omschrijven wat er gebeurt als het laag bepaalde bewegingen maakt, maar het maken van die beweging valt niet te zeggen. En die omschrijving van die professional kan je ook gewoon zelf uit de kaart aflezen.
Dus ja, ontwikkelt zich aan de voorzijde van dat laag een rug van hogedruk ten westen van ons en zo ja hoe sterk wordt die? Dat is de hamvraag. Ukmo en GFS oper schetsen hoopvolle plaatjes, Ec-oper is helemaal fout. Dus ja, zeg jij het maar.
Nou vooruit, ik houd het op een winterse uitkomst. Oftewel er gaat zich een rug van hogedruk opbouwenten westen van ons, waardoor wij een zwakke aflandige wind houden met zeer koud stralingsweer.
Quote selectie