Re : Van Beusekom: Nog geen bewijs voor vlucht van soorten

Bericht van: Cees-Rotterdam , 25-08-2011 14:47 



Betekent dat nu dat klimaatverandering geen probleem vormt voor de natuur? Zeker niet. Maar het is een probleem van de lange tot zeer lange termijn waar we weinig aan kunnen doen. Vergeleken met de schade aan de natuur die de mens aanricht, hier en nu en juist ook in Nederland, valt de factor klimaatverandering in het niet. Maar het is natuurlijk prettig als het klimaat als zondebok wordt aangewezen. Dan kan de politiek de echte problemen negeren.


Goed dat er discussie over is. Eén onderzoek is niet maatgevend voor de situatie.

Wat me wel weer opvalt, is dat de klimaatverandering gebagatelliseerd wordt.
Ik val over de losse opmerking dat we aan de klimaatverandering weinig kunnen doen. We doen er al veel aan! We veroorzaken opwarming. Al is het, ik zeg het voor de volledigheid nog maar eens, nog lang geen uitgemaakte zaak hoeveel opwarming we veroorzaken met onze CO2-productie.

We kunnen er wel iets aan doen: CO2-uitstoot drastisch terug draaien. Misschien remmen we de opwarming dan af. Stopzetten kan voorlopig niet, zo heb ik de indruk.

Groet,
Cees

Van Beusekom: Nog geen bewijs voor vlucht van soorten   ( 475)
Chris vd Bos (Vijfhuizen) ( -2m) -- 25-08-2011 10:32
Compleet logisch   ( 71)
Ruben (Ås, nabij Oslo, Noorwegen) ( 53m) -- 25-08-2011 11:59
Re : Van Beusekom: Nog geen bewijs voor vlucht van soorten   ( 19)
Cees-Rotterdam -- 25-08-2011 14:47