Wat er allemaal tussen jullie oren leeft is 1, maar een reële verwachting van wat er de komende 7 dagen -en de eerste dagen erna op basis van de beschikbare modellen- te verwachten is heeft werkelijk niets met sneeuw, natte sneeuw te maken, hoe zeer jullie dat ook willen. Nee, ook 's nachts niet. Dag of nacht gaat het verschil heus niet maken.
Met een tijdelijke noordwestelijke en dus maritiem POLAIRE aanvoer, niet arctisch dus, want dis is veel kouder, krijg je zeker in November en begin December gewoon GEEN natte sneeuw. Ja, er zullen er volgende week vast een paar zijn die de gesmolten korrelhagel en de drie spikkels op het auto/dakraam aanzien voor natte sneeuw. Daarover dan geen discussie.
Wat wel reeël is met zo'n aanvoer zijn regenbuien met stukjes hagel en soms misschien wat meer hagel. Klap onweer, ook prima mogelijk. Temperaturen overdag maximaal 5/6 in het oosten en 8-9 aan de kust. Minima bij een doorstaande wind tussen 2 en 6 graden, bij afgenomen wind kans op een graadje vorst in het binnenland.
Niet leuk, maar meer valt er niet van te maken.
Quote selectie