pessimistisch omgaat met de kaarten. Ik kan dat maar al te goed begrijpen, na al die ontgoochelingen doordat we in het westen wonen. Ook nu stelt het hier nog steeds allemaal niks voor, terwijl ze 100km verder in Limburg al in de totalwinter zitten (ik overdrijf wat uiteraard, maar toch).
Desalniettemin denk ik dus dat je toch iets te pessimistisch bent. Van't moment dat er een kaart tegenvalt ga jij er gelijk al van uit dat het gedaan is met de winter. Allez, da's toch de indruk die ik soms krijg he.
Maar je hebt wel een punt, de positivo's durven soms wel eens heftig reageren hier, omdat ze weten dat ze in de meerderheid zijn, en vooral: omdat ze heel enthousiast zijn en niet graag hebben dat er dan iemand steeds staat te roepen dat het wel niks zal worden en dus het feestje probeert te verbrodden. Dat kan je hen toch eigenlijk niet kwalijk nemen? Zolang er geen kinderachtige commentaar of verwijten rondgeslingerd worden natuurlijk.
Hoe dan ook, het gaat hier nooit veranderen: je hebt hier optimisten, positieve realisten, negatieve realisten en pessimisten. En ja, je hebt volgens mij ook nog een neutrale realist: Ben.
Groeten,
Timothy
Quote selectie