Over graancirkels is al veel geschreven, er is ook veel -wetenschappelijk- onderzoek naar gedaan. Jammer dat mensen met alleen kennis uit de media altijd meteen hun mening hebben; verdiep je er eens in met een open mind, zou ik zeggen. Lees eens op: http://www.dcca.nl/art/dossierx1.htm , dan krijg je meer informatie.
Ik neem aan dat die opmerking w.b. mensen met media-gerichte meningen een algemene, niet op iemand in het specifiek doelend is. Het is mij wel bekend dat er wetenschappelijk onderzoek naar verricht is en daaruit is keer op keer gebleken dat de cirkels vrijwel onmogelijk door iets anders dan gewoon de mens kunnen zijn gemaakt. Met name die mooie symmetrische figuren met allerlei frutsels erbij. De natuur is soms wel precies maar niet zó precies.
Een boek als aanrader mijner zijds: "Tussen Waarheid & Waanzin: Een encyclopedie der pseudo-wetenschappen", geschreven door Marcel Hulspas en Jan Willem Nienhuys (ISBN 90 5546 034 6). Richtprijs € 25. Dit boek bevat 488 pagina's aan uiterest interessante documentatie over allerlei vormen van pseudo-wetenschap en afgeleiden zoals graancirkels, UFO's, maar ook dingen als de Grote Samenzwering en het bestaan van de Men in Black

.
Quote selectie