Ja, we weten het Seppie. De temperatuur gaat omlaag. Dat is toch wat je wil zeggen?
Ik wordt er niet warm of koud van.
Eerst echte winter zien, dan geloven.
Groet,
Cees
Lekker zwart/wit.
Als we alleen winter/zomer mogen bespreken als het op dat moment ook zo is, dan houdt het gewoon op om weerkaarten te bekijken, te beoordelen op korte of langere termijn.
Seppie ziet inderdaad wel heel vaak winter op (lange) termijn. Ik lees het en denk het mijne er van. Maar Seppie doet daar niets verkeerd mee.
Er zijn hier enkelingen die maar roeptoeteren om meer diepgang, serieuzere antwoorden, uitgebreide uitleg,..
Het zijn uberhaupt die zelfde personen, die eigenlijk geen enkele bijdrage leveren in het geen ze zelf wille bereiken.
Alleen maar afgeven op anderen, mensen die wel de weerkaarten bespreken (al dan niet met een roze bril op). Maar met dat laatste ga je om hoe je zelf wil. Ik kijk er naar en denk er het mijne van.
Begin bij jezelf...
Wat hiereerder ook al is aangeven en waar ik zelf ook wel hetzelfde over denk, zijn de talrijke foto's.
Zodra er een vlok sneeuw valt of er ligt een vliesje ijs op de sloten, wordt je overdonderd dololr foto's.
Dat staat soms ook de serieuzere discusiies in de weg, omdat die discusies al snel naar de achtergrond verdwijnen.
Let wel, ik kan zeker genieten van foto's, maar het moet geen overkilling worden.
Quote selectie