Lekker negatief. Het blijft gewoon afwachten, we krijgen sowieso vorst dus geniet ervan. Als het meezit vriest het matig..
Ik ga me niet in een welles-nietes spelletje storten, maar bovenstaande is echt de grootste dooddoener die er bestaat. Even uitgaande van de temperaturen in het westen (Cees woont immers in Rotterdam) heb je natuurlijk geen fluit aan nachten met -2 a -3 graden en dan overdag rond nul.
Dan kan je wel doodleuk gaan zeggen dat je daarvan moet genieten, maar er valt simpelweg niets te genieten.
Om nog maar te zwijgen van het feit dat dergelijke waarden al in de herfst kunnen optreden en dus helemaal niets met winterweer te maken hebben.
De laatste dagen is het weer allemaal hosanna op dit forum en men buitelt over elkaar heen om te zeggen hoe geweldig het allemaal wel niet gaat worden.
Oke, als je in de oostelijke helft van Nederland woont (en dan hoe noorderlijker hoe beter) zijn de kansen op winterweer vooralsnog redelijk goed, maar het overgrote deel van de mensen woont in de westelijke helft van Nederland en daar liggen de kaarten er echt een stuk minder goed voor.
Quote selectie