Men streeft naar lancering van de eerste satellieten die door wolkendek heen, grondtemperatuur kunnen meten, vóór 2020. Wind wordt nu al gemeten boven de oceanen. Vochtigheid is de volgende stap. Voor luchtdruk volstaat een internationaal netwerk met spatiëring van gemiddeld 100 tot 150 km. Het huidige KNMI-netwerk heeft een gemiddelde spatiëring van 37 km.
Gr. Ben
Zover is het nog niet dus qua temp, maar dan ist helemaal belachelijk dat ze nu nog wegbezuinigd worden. Laat ze dan draaien totdat dat functioneert, toch? Plus dat dat soort dingen nou niet gelijk voor het grote publiek bereikbaar is neem ik aan. Kijk me hele leven al naar dergelijke gegevens, dus dat speelt ook gewoon mee, eerlijk is eerlijk,en dan heb je alleen nog Eelde hier in de omgeving. Erg jammer.
Maar blijf het maf vinden dat ze gewoon even een complete provincie stationloos maken nu..
En als ik soms zie hoe inaccuraat het extrapoleren is en hoe incompleet beeld bij neerslag soms is, zeker bij buiige regen..dan mag er van mij wel wat bij nog ipv af.
Quote selectie