Met angst en beven keek ik uit naar vanavond. Warmte (hitte), hoge luchtvochtigheid, onweersbuien. Van alles wat het hardlopen niet ten goede komt.
Maar angst bleek ook hier een slechte raadgever. Ja, het was warm. Ja, het was te warm voor een goede prestatie (ik kan boven de 15 graden nu eenmaal niet goed lopen). Maar het was niet erg warm, er stond een lekker windje en de luchtvochtigheid was volgens mij laag want het was zeker niet benauwd. Het parcours was prachtig (fietspad rond het Henschotermeer), beetje heuvelachtig. De 15 km ging in 1:01:50 en daar ben ik gegeven de vorm en het weer tevreden mee.
Op de weg terug een prachtige zonsondergang. Ik wilde niet gaan fotograferen tijdens het rijden maar het scheelde weinig 
Oh ja... muggen en/of ander stekend ongedierte vloog er wel rond 
Viel dus mee achteraf, je blijft wel lopen met die muggen cq steekvliegen he?

Ben zelf geen loper, maar meer een bal sporter (eeeh was haha maar moet eigenlijk weer wat gaan doen).
Quote selectie