Hieronder staan 2, edit:3 animaties met radarbeelden (reflecitiveit en snelheid) ten tijde van de twin tornadoes van gisteren.
De eerste animatie laat vrijwel het gehele verloop van de verantwoordelijke supercell zien. In de tweede animatie zie je alleen de beelden ten tijde van de 5 grote tornado's, met een lagere afspeelsnelheid. De derde laat alleen de radarbeelden ten tijde van de twin tornadoes zien. Die heb ik toegevoegd om nog beter te kunnen bekijken wat zich daar afspeelt.
Dit lijkt me wel interessant voor de liefhebbers
In
dit bericht had ik al eens het verloop van de tornado's beschreven, aan de hand van de beelden die op de live-stream van een chaser zichtbaar waren.
Gezien de grote van de bestanden (20, 10 en 5 mb) zal het trouwens wel wat tijd kosten om ze te laden.
Quote selectie