Normaal zomerweer kennen we niet in Nederland. Vijf dagen achter elkaar boven de dertig, waarvan drie boven de 35 (dat is geen hittegolf, maar een schroeigolf). Ik heb alweer genoeg hitte gehad voor drie zomers bij elkaar. Daarnaast zijn alle grasvelden hier geel en ik heb al de eerste bomen met geel blad gezien. Laat het eerst maar eens dagenlang regenen en dan verder met 25 C, zon en af en toe een regendag tussendoor.
Overigens verwacht ik ook hier vandaag een eind aan de hittegolf. Er is redelijk veel bewolking en wind en het kwik zit nu op 21,7 C (moet je nagaan dat dat de minima waren hier de afgelopen dagen).
Viel me gisteren ook op tijdens de windtoename in de namiddag, veel bomen die hun bladeren al verloren. Wat regen zou de gebouwen ook afkoelen, want de warmte keert binnen gewoon terug.
Quote selectie