Sjoerd, wees er maar zeker van dat daarom mensen vertrekken. Durft iemand nog maar een lichtpuntje plaatsen krijgt hij direct steeds dezelfde mensen over zich heen.
Nu alweer, en laat ons eerlijk zijn, al je cijfertjes nagelaten, zijn er wel degelijk lichtpuntjes.
We kunnen weerwoord tot iets abstract herleiden en er enkel cijfertjes aan koppelen. Het gevoel van bepaalde weerkaarten, lichtpuntjes zoeken en 'het hopen op' laten we dan achterwege. Eens zien hoe dit forum er dan zou uitzien na een jaartje.
Ik mijd weerwoord ook meer en meer net voor dit continue steekspelletje dat nog vééééél minder te maken heeft met de weerhobby dan lichtpuntjes zoeken.
Zoals gezegd, als je er niet tegen kan om reactie te krijgen op hetgeen je schrijft, moet je hier niet reageren.
Tevens zei* ik al dat het zoeken naar lichtpuntjes prima is, maar ze moeten op waarde geschat worden en dat gebeurd vaak niet.
Dan is het prima als andere mensen hier op een inhoudelijke manier tegengas op geven en daar waar mogelijk de ander nog iets leren tegelijk.
Dát moet de basis zijn van dit forum en niet een plek waar mensen maar vrijelijke kunnen fantaseren over het door hun gewenste weer.
Daarvoor zijn zat andere plaatsen op internet te vinden waar iedereen maar kan zeggen wat hij/zij wil en daarbij niet gehinderd hoeft te worden door een eventueel gebrek aan kennis.
*edit*
Overigens heeft Chris volledig gelijk als hij zegt dat we de laatste jaren heel veel inhoudelijke kennis zijn kwijt geraakt op Weerwoord, omdat mensen het beu waren steeds afgebrand te worden, terwijl ze probeerden met hun kennis de modeluitvoer te duiden en anderen te scholen.
Dát is pas zonde en levert een verschraling van het forum op.
*edit: typo (zij/zei)
Quote selectie