Snap je niet zo goed.
Met deze uitleg kan je net zo goed de temperatuurverwachting van de welbekende weersites dagelijks 2 keer checken en je al het hand/rekenwerk achterwegen laten en je zelf wat tijd besparen, gezien het je toch alleen om de DMO gaat.
Mijn persoonlijke weerbeleving en voorkeuren staan volledig los van het 'onderzoek' dat ik doe naar de prestaties van GFS.
De reden dat ik daar ooit mee begonnen ben, lag in het feit dat er op dit forum lange tijd (en misschien nog steeds wel) het idee leefde dat GFS wat dat aan gaat een onbruikbaar model is.
Inmiddels heeft 'onderzoek' uitgewezen dat DMO weldegelijk gecorrigeeerd moet worden (en soms ook fors) maar dat er vervolgens prima resultaten mee gehaald kunnen worden.
Verder ben ik geen meteoroloog en/of heb een studie in die richting gedaan.
Ben iemand met interesse in en een passie voor IT en kan die kennis mooi combineren met de weerhobby en hoop daarmee iets te kunnen betekenen voor o.a. dit forum.
En voor dat onderzoek zijn we je dankbaar, Sjoerd, dat staat wat mij betreft los van onze discussie hierboven 
( 376)
( 220)