Lange tijd willen de verschillende oplossingen niet boven de 0 graden celcius komen, prima voor begin december wat mij betreft!
Vergis je niet in het feit dat je het T850 ensemble geplaatst hebt en tenzij je op zo'n ~1500 meter woont, heb je dus niet zoveel aan deze temperaturen.
Dat wil zeggen, de temperatuur van de bovenlucht speelt uiteraard wel een rol als het gaat om neerslag, maar er is niet een 1-op-1 relatie met de T2m.
Het ensemble daar van (zie hier onder) laat zien dat er nog steeds onenigheid is vanaf 2 december, waarbij een meerderheid aanvankelijk kiest om de temperatuur vanaf dan iets te laten oplopen, waarna deze later in het ensemble (voor wat het waard is uiteraard) weer wat omlaag gaat.
Quote selectie
( 1225)
