Morgen is voor mij een 'spannende' dag, omdat het de eerste dag is dat naast het rekenmodel dat inmiddels zo'n 4,5 jaar in gebruik is, het ook de eerste dag is van de nieuwe versie, welke voorlopig parallel loopt aan het oude.
In het nieuwe model maak ik gebruik van de nieuwe WZ kaarten (terwijl het oude nog met de oude WZ kaarten gevoed wordt) en kijk ik niet naar een speciaal tijdstip voor Tx (of Tn) maar neem ik van elke dag de hoogste en laagste waarden als input.
Omdat de nieuwe WZ kaarten draaien met een interval van 3 uur, zijn er per dag de volgende tijdstippen beschikbaar om uit te lezen: 00z, 03z, 06z, 09z, 12z, 15z, 18z, 21z
Uit de 8 momenten haal ik dus per dag de hoogste en laagste waarden, vanaf het moment dat een dag op +7 dagen in de uitvoer zit tot en met de dag zelf.
Voor morgen en dinsdag zit de nieuwe methode een fractie hoger qua meest waarschijnlijke Tx dan de oude methode, terwijl hij voor de 30e iets lager en voor 2 december weer iets hoger zit dan de oude methode.

( 1225)