is niet wat ik doe. Ik plaats bij een weertype een objectieve kanttekening nl. dat het bv. droog is en droger wordt. En dat we klimatologisch gezien boven onze stand leven.
Als een "fractie" op het forum klaagt dat het enkele dagen frisser is of stelt dat langdurige warmte lang geleden is na enkele veel te warme maanden, dan bied ik tegenkanting in de vorm van een perspectief:
Je woont nog steeds dichtbij de Noordzee, je kan in deze sterk opgewarmde tijden de natuurwetten niet omzeilen. Het is warmer dan normaal, de zon heeft veel geschenen, het is droog, tijdelijk frisser en er staat wellicht een nieuwe zomerse periode in de steigers. Limburg is warmer dan Utrecht, Utrecht is warmer dan een station op een boorplatform. De Benelux ligt in W-Europa.
Dus ja, je kan wel klagen maar kijk ook naar wat je al gehad hebt en dat het allemaal véél erger kan. Zeker als het gaat om iets zo triviaals als het weer 