Veel koude nachten worden dus nog wel wat kouder als dat gedaan wordt. NB: voor de homogene maandreeks van De Bilt is wél gecorrigeerd voor de verlaging van de meethut. Je kan die reeksen dus niet vergelijken.
Verder zullen de records van Warnsveld en Winterswijk ook moeten worden gecorrigeerd voor de andere meethoogte. Het hitterecord wordt iets heter, het kouderecord wat kouder, andere noodzakelijke correcties (overgang Stevenson hout naar PVC bijvoorbeeld) nog buiten beschouwing gelaten.
Ik ben bezig om de hele ratteplan van veranderingen in meethoogte, soort hut, enzovoorts van (vooral) recordlocaties in kaart te brengen. Dat is nogal tijdrovend, verwacht dus niet snel een onderbouwd gecorrigeerd recordlijstje.
Gr. Ben