Wat je zegt klopt. Ik voer voor Eelde nu al een poosje die 4 getallen in; 01:00 07:00 13:00 en 19:00. Ik heb me het dus al wel eens afgevraagd, wat nu als er in de tussenliggende uren een heel andere waarde komt?
Maar er komt dan ook direct de vraag: zijn al die berekeningen van de afgelopen periode dan zo sterk dat ze exact deze waarden op dat tijdstip berekenen en dat dan heel toevallig de minimumtemperatuur er tussen in ligt? Dat zou een sterke prestatie zijn.
Dan heb je nog het verschil tussen de KNMI-pluim, waarbij ik het idee heb dat daar juist de 4 waarden wordt gebruikt en de Weerplaza-pluim die wel degelijk de hoogste en de laagste temperatuur meeneemt in mijn beleving. Ook de weerplaza-pluimen lieten nergens vorst zien.
