Re: Trump heeft nu eenmaal invloed op het klimaat(beleid)

Bericht van: Cees-Rotterdam , 13-09-2019 21:57 

Om verdere discussies te voorkomen? Je bent zelf oorzaak van deze discussie door dit op deze manier te zeggen. Het zo iedereen sieren om zijn politieke mening voor zichzelf te houden op dit onderdeel van het forum. Er is altijd nog een OT.. 

Dit is een forum voor Weer en Klimaat. Toch?

Trump heeft invloed op het klimaatbeleid van de VS. Dus ook op het klimaat in de wereld. Het is volstrekt logisch om over invloeden te praten die ons klimaat beïnvloeden. Zo hebben we het ook wel eens over de zon e.d. 

Politiek daarbuiten laten is dus jezelf onthouden van een wezenlijk onderdeel van de ontwikkeling van het klimaat of het beleid.  

Daarnaast is het een forum, daar lees je verschillende standpunten. Dat is inherent aan zo'n plek. 

 

Het is een steeds terugkerende discussie: horen beweringen van politici over weer en klimaat nu op het hoofdforum (het gaat immers over weer en klimaat..) of op OT (het zijn politieke uitspraken).

Eerlijk gezegd: ik ben er voor om allerlei zinnige en onzinnige meningen van politici, buiten het hoofdforum te houden. Dan kunnen we ons hier zonder allerlei politieke discussies met het weer en klimaat bezig houden. Dan houden we de zaken een beetje gescheiden. er blijft genoeg stof tot discussie als klimaatzaken op dit hoofdforum terecht komen.

Graag hoor ik argumenten om politieke discussies op het hoofdforum te houden. Deze zijn belangrijk voor maatschappelijke ontwikkelingen, zeker ook op het gebied van klimaatbeleid. Over de ontwikkeling van het klimaat zegt het i.m.o. echter niets. Over de ontwikkeling van beleid wel, en dat lijkt me OT.

Groet,

Cees


Slecht weer op komst voor reeds gehavende Bahama's   ( 1738)
Anthony (Rotterdam) -- 12-09-2019 15:25
Tsja....   ( 833)
Stanley (Haarlem) -- 12-09-2019 15:34
Hoezo?   ( 787)
sebastiaan (bussum) -- 12-09-2019 15:38
Re: Tsja....   ( 667)
Anthony (Rotterdam) -- 12-09-2019 15:52
Re: Tsja....   ( 515)
Boyan (Zwijndrecht NL) ( -1m) -- 12-09-2019 16:39
Trump heeft nu eenmaal invloed op het klimaat(beleid)   ( 504)
sebastiaan (bussum) -- 12-09-2019 17:19
Re: Trump heeft nu eenmaal invloed op het klimaat(beleid)   ( 306)
Peter (Ameide) -- 12-09-2019 19:51
Re: Trump heeft nu eenmaal invloed op het klimaat(beleid)   ( 125)
Cees-Rotterdam -- 13-09-2019 21:57