Zeg ik daar ergens dat nu het bij mij geregend heeft alles weer oke is? Nee! Ik doel op het nodeloze geroeptoeter van gisteren op basis van de zomerse langetermijnkaarten waar nog nauwelijks regen te zien was en die volop hogedrukinvloeden ik onze contreien lieten zien. Vandaag staan we al op totaal andere voet voor dezelfde periode in de toekomst. En niet één model maar bijna àlle modellen zijn gedraaid. Oke, nog niet wat het moet zijn qua neerslag, maar we komen er wel als het nog wat schuift.
Btw, zou je even willen nadenken voor je me woorden in de mond legt die ik niet zei Erwin? Mensen lezen wat ze willen lezen en analyseren de inhoud zelden objectief. Voor een kwaliteitsvol forum als WW liggen mijn verwachtingen hoger.
Mijn comment ging over de kaarten voor de toekomst, niet over de gebeurtenissen gisteren. Ik weet best dat mijn regio een uitzondering is geweest gisteren. Ben er heel blij mee uiteraard maar ik blijf er nuchter en duim voor de nodige neerslag op landelijke schaal.
Je hebt inderdaad natuurlijk niet letterlijk gezegd dat alles weer normaal is nu er in Lubbeek geregend heeft. Mijn titel was inderdaad dan ook kort door de bocht. Het was eerder bedoeld
als een knipoog naar de indruk die je toch wel gewekt hebt, ik dacht dat dat wel duidelijk zou zijn.
Gisteren schreef je dat we niet moeten overdrijven met de aanstaande hitte in combinatie met de droogte te linken aan het feit dat het klimaat kapot is. En kijk, uitgerekend in Lubbeek valt onverwacht een bak water, en vanmorgen klinkt het: zie je wel.
.