Ik kan me niet anders heugen dat ik opleef in het najaar en winter, ik denk daarom ook dat er echt winter en zomermensen bestaan. De sfeer, de rust die terugkeert doen me goed.
Ik kan ook goed kouder weer verdragen, zal niet snel een verwarming aanzetten. Maarja, dat is dan ook niet nodig met die milde drap van de laatste jaren. Wat betreft hitte, nooit van gehouden, niet voor gebouwd denk ik. (nee ik ben niet super geïsoleerd met vet,enkel tijdens m'n puberteit was ik mollig zo rond zomer 2003... ;)
Maar voor mijn hobby's heb ik wel de zomer nodig, ik ben gek op de natuur en wat er allemaal groeit en bloeit/leeft.
De oorsprong voor deze voorkeur is denk ik aangeboren maar ook gelinkt aan het feit dat ik slecht tegen te veel rumoer kan en nu in een wijk woon waar ik erg graag weg wil, gezien deze de laatste jaren drukker en drukker is geworden door voornamelijk kinderen maar ook mensen van een lagere drempel die zich niets aantrekken van anderen. Dus hitte=meer drukte.