De afgelopen dagen duidt jij steeds de rug op de Oceaan als een blokkade. Ik heb eerder proberen duidelijk te maken dat dit geen blokkade is, daarom noem ik het nu nog even weer voor alle duidelijkheid.
Het hoog boven Groenland is ook geen blokkade. Zie uitleg. Daarvan is sprake in jouw laatst genoemd bericht.
Wat ik probeer te zeggen is dat we regimes moeten benoemen zoals ze zijn en zoals het hoort en niet anders.
Geen Groenlandblokkade maar NAO-
Ik heb de afgelopen 14 dagen 2x het woord blokkade laten vallen bij het beoordelen van een kaart. bij de 3x waar jij mij over aan sprak, sprak ik over een verkeerd geblokkeerde setting, en terecht. Steeds de afgelopen dagen?
https://www.weerwoord.be/m/3051188

Dit is een omegablokkade:
https://www.knmi.nl/kennis-en-datacentrum/uitleg/blokkade
Verder heb ik ook deze kaart (https://www.weerwoord.be/m/3054871) als blokkade aanschouwd, omdat het quasi dezelfde blokkade is die ik hierboven in deze draad bespreek maar dan zwakker. Hoge geo's en hogedruk regio Groenland, lagen koersen er onderdoor en ten noorden van. De normale westelijke stroming is geblokkeerd= blokkade.
Quote selectie
( 496)
( 366)
( 831)
.
( 801)