Dan heb je echt pech gehad. Maar ook de Semana Santa eind maart was meteorologisch erg boeiend. We hadden aan het begin van die week speciaal een hotelkamer in Granada geboekt waar die dag vijf processies zouden langskomen. Het werden er nul. En in de rest van die week in Granada ook geen enkele meer vanwege de vele regen.
Zelf waren we gelukkig voorbereid en hadden we goede winterkleren bij ons. Maar het was echt uitzonderlijk koud en nat daar op ruim 700 meter hoogte. En dan toch inderdaad mensen in korte broek en dunne jasjes.
Overigens lag er gisteren ook nog steeds sneeuw op de Sierra Nevada. Die heet dan ook niet voor niets zo. Terwijl het in Granada op dat moment ver boven de dertig graden was. Boeiend contrast was dat.
Quote selectie