Temperatuurverloop
Van zo'n 9 graden morgen, naar zo'n 8 graden op woensdag en donderdag en zo'n 7 graden op vrijdag.
Dat is het behoorlijk eenduidige verloop voor de maxima van de komende vijf dagen.
Op zaterdag is er meer spreiding, waarbij het gemiddelde in deze pluim uit komt op een maximum temperatuur van zo'n 9 graden.
Van veel spreiding is op zondag vervolgens weinig meer te zien en de maximum temperatuur komt dan uit op zo'n 10 graden.
Volgende week maandag zou volgens deze pluim ze zachtste/warmste dag van de periode moeten gaan worden, met een maximum temperatuur rond de 12 graden, maar wel is er dan weer meer spreiding te zien.
Volgende week dinsdag en woensdag laten maxima zien die rond de 11 graden liggen, maar voor beide dagen is de spreiding aanzienlijk, zodat hier een stevige slag om de arm moet worden gehouden.
Daarna lijkt de maximum temperatuur nog iets in te gaan leveren, maar zeker is dat allerminst, dus dat is voor kennisgeving aan genomen.
Neerslag
Vanavond kans op wat regen en ook kort na middernacht zou er nog wat kunnen vallen.
Dinsdag overdag is het droog, maar kort na middernacht op woensdag kan er weer wat vallen, net als dat in de avond het geval zou kunnen zijn.
Op donderdag is er een klein neerslag signaal, maar zou de dag ook zomaar droog kunnen verlopen en het zelfde kan ook van vrijdag gezegd worden, al is de stelligheid voor die dag nog wat groter dat het een droge dag zal zijn.
Daar komt vanaf zaterdag behoorlijk verandering in, want die dag is de start van een nieuwe wisselvallige periode, waarbij er tot en met volgende week woensdag dagelijks een redelijke hoeveelheid neerslag kan vallen.
Zon
Morgen krijgen we de zon niet te zien en ook woensdag lijkt deze heel weinig gelegenheid te krijgen om zich te tonen, omdat het pas in de avond iets op lijkt te gaan klaren.
Donderdag en vrijdag is er wel wat ruimte voor de zon, met de grootste kans op vrijdag al zal op beiden dagen bewolking ook zeker een rol van betekenis spelen.
In het weekend valt er weinig zon te verwachten, maar in de loop van volgende week maandag zou het wel weer wat op kunnen klaren.
Wind
Nu nog dicht in de buurt van 5 Beaufort maar zal morgen gedurende de dag verder afnemen tot iets minder dan 3 Beaufort.
Vanaf donderdag tot aan het eind van de periode is de windkracht 3 a 4 Beaufort,
De windrichting ligt grofweg tussen zuidoost en zuidwest, met op veel dagen kans op een windrichting uit het zuiden.
Wel zie je vanaf vrijdag de spreiding gaan toenemen, waarbij er in de laatste fase van deze periode windrichtingen mogelijk zijn tussen oost en zuidwest.
Het gemiddelde in die periode is echter pal zuid.
Vorstkans
Deze zijn de komende tijd niet aanwezig of zeer gering.
In de nacht van woensdag op donderdag en in die van donderdag op vrijdag is er enige kans op vorst, waarbij de kans het grootst (18%) in laatst genoemde nacht.
Daarna volgen er 4 dagen met helemaal geen kans en vanaf woensdag 10 december is er dagelijks een kleine kans.
In de laatste 3 dagen van deze pluim is er ook een kleine kans op een ijsdag.
Achtereenvolgens te zien:
Temperatuur
Dauwpunt
Neerslag
Neerslagkans
Kans op sneeuwval
Bewolking
Windsnelheid
Windstoten
Windrichting (kans)
Kans op warmte en hitte
Kans op vorst en ijsdag







