Had een prachtige sneeuwjacht opgeleverd bij een iéts andere koers. Je zou toch denken dat dat net zo makkelijk zou moeten kunnen gaan dan zoals deze nu wordt berekend qua positionering. Maar de praktijk is duidelijk; lagen gaan vrijwel altijd dusdanig noordelijk dat wij met de verkeerde wind richting zitten en de WC aangeslingerd wordt. Het had ons winter klimaat oneindig veel boeiender gemaakt als depressies op lagere breedtegraad doorkwamen.
De Azoor is te prominent ook, de 552 damlijn te noordelijk. Het is wat Wim. Gisteren zei ik al dat het bijna een zekerheid was dat de dooi rond die tijd zou invallen en nu lijkt dit daadwerkelijk een zekerheid. Ik ben weer voor van alles uitgemaakt zoals het zure mannetje van de Muppet show en Hans Dorrestein, maar aan het einde van de dag is realisme het enige wat telt. Jij snapt dat Wim. Het westen heeft en krijgt nauwelijks winterweer deze episode. Op deze manier mag het van mij snel lente worden. Dat is geen klaagzang, wel een hartgrondige wens.
Je input mag inderdaad zuur gevonden worden maar het is inderdaad precies wel de werkelijkheid. En de werkelijkheid is nu eenmaal zuur. Zie hieronder voorlopig ensemble Arcen. Dikke dooi en zeer vlug al. Den Helder heeft überhaupt nog niks fatsoenlijks gezien.
Ik prijs mezelf gelukkig met deze dagen. Maar meer winterweer is absoluut een must om iets van de honger te stillen.