Dat onweer tja kan mij gestolen worden, neemt niet weg dat ik wel kan begrijpen dat je het leuk vind
iedereen zo zijn voorkeuren.
Op een weerforum moeten we nu vooral proberen te begrijpen en aanvaarden dat een enkeling of minderheid onweer niet leuk vindt. Het kernprincipe van woke.
Maar als je geen zwaar bier lust is het vreemd om op een bierforum - vanuit een minderheidsstandpunt - een poging tot begrip te uiten voor al diegenen die dat wel lusten
![]()
De voorkeuren van de meerderheid worden immers al duidelijk gedefineerd bij de oprichting van een forum of het thema van de individuele bijdrage, weliswaar met een bestaans- of deelnemingsrecht van een minderheid.
Het is een weerforum, geen onweer forum, geen forum waar iedereen onweer nu zo leuk vind. Je redeneert teveel vanuit jezelf, jouw eigen kijk op de zaak. Er zijn legio mensen hier op het forum die niet echt geïnteresseerd zijn in onweer, net zoveel die er bang voor zijn, net zoveel die er niet op zitten te wachten en er is een handje vol van vijf die elke dag smeken om onweer. Weet je hoeveel leden we hier hebben? Dat wat jij denkt dat de meerderheid is, is de minderheid. En het heeft al helemaal niets met Woke van doen. Doe nou niet mee met die onzin om alles en overal het Woke vergelijk bij te betrekken. Ik vind dat je best een leuke kijk hebt op zaken en hier leuke scherpe berichten deelt maar in dit geval vind ik, dat je de plank niet eens raakt.
Quote selectie
iedereen zo zijn voorkeuren.