Documenteer en toets je je eigen verwachtingen ook ergens of is dat puur gevoel? Anders kan je dat nooit zeggen 
En eigenlijk zeg je het zelf toch ook, je maakt je verwachting aan de hand van GFS en toetst die vervolgens aan EC, dus gebruik je GFS al belangrijkste model. Volkomen begrijpelijk ook hoor 
Het was allemaal niet negatief bedoeld Ruben, maar ik geloof dat ik bij jou niet bang hoef te zijn dat ik op erg lange tenen stap en dat is andersom ook zo 
Op mijn tenen trap je niet zo snel.
Ik verdedig gewoon m'n mening.
Het maken van m'n weerbericht kost me al een half uur tot een uur. Dagelijks.
(En eigenlijk langer als je de tijd dat ik de 00z en 06z modellen bekijk meetelt. Gelukkig kan ik hier op het werk af en toe eens kijken)
Terwijl ik van 6u30 tot 17u-17u30 van huis ben voor m'n werk. Op donderdag tot 21u. Dus als ik m'n verwachtingen ook nog eens moet toetsen ben ik alweer langer bezig. Nee dank je. Het is nu al knijpen soms.
In het voorjaar kap ik er ook mee wegens de bouw van m'n woning.
Maar het is geen gevoel, het is gewoon een logische uitkomst van de manier waarop ik tewerk ga.

Moest ik nu ook nog een update kunnen geven na elke nieuwe ronde...
Quote selectie