Ik denk dat je theoretisch gelijk hebt.
Kou die er niet is op de juiste plek, kun je niet naar onze locatie transporteren. Die zul je dus als eerste voorwaarde moeten hebben. Als je de kou daar hebt, is het echter lang niet zeker, dat een hogeluchtdruk zo opgebouwd wordt dat de juiste transportweg geopend wordt.
Ook geef je niet aan, hoe snel de kou in de uitgangspositie alsnog opgebouwd kan worden vanaf de pool. Rekening houdend met het feit, dat we pas op 1/3 van de winter zitten, wil ik deze absoluut nog niet afschrijven.
Als de dagen lengen worden de nachten strenger.
Dat wil zeggen, dat de kou de komende weken best alsnog opgebouwd kan worden. Als dat in februari nog niet gebeurd zou zijn, en de zon aan kracht gaat winnen, ja dan kun je stellen, dat er alleen nog prikken in kunnen zitten, maar geen stabiele vorstperiode meer.
Quote selectie