Mag ik dan alstublieft nogmaals oproepen om zoveel mogelijk berichten die over hetzelfde onderwerp gaan te groeperen?
Ik begrijp dat iedereen graag wil dat zijn of haar bijdrage het vaakst gelezen wordt, maar dat mag toch niet ten koste van het overzicht en dus ook kwaliteit van het forum gaan?
Alles over 1 bepaalde GFS-run zou bijvoorbeeld in 1 draad kunnen. En probeer alstublieft zeker oneliners als nieuwe topic te vermijden.
Ook alle waarnemingen in 1 bepaald uur kunnen in 1 topic. Pas als het meer dan een uur geleden is dat de laatste thread met waarnemingen is gestart zou eventueel een nieuwe begonnen kunnen worden.
Alle dagrapporten ook. Sommigen negeren alle oproepen om dit een beetje overzichtelijk te houden. Ik krijg zelfs de indruk dat deze personen enkel posten om een link naar hun site te kunnen plaatsen, en voor de rest niet eens andere topics lezen. Dat zou ook verklaren waarom een nieuwe topic wordt gemaakt.
Het aantal views getuigt ook van de magere interesse in dit soort berichten. Laat de liefhebbers mekaar dan vinden in 1 draad alstublieft.
Alleen op deze manier kan het overzicht enigszins bewaard blijven. Daar hebben we allemaal plezier van.
Bedankt.
Ruben
Quote selectie