Je maakt veel vrienden met je bijdragen, maar de gunst van 1 persoon verliezen is in principe al fataal voor je eigen geloofwaardigheid.
Je moet zo snel mogelijk trachten te begrijpen WAAROM Nico zo hard tegen je reageert, want daar ligt de echte kennis van het leven besloten.
Ik hoop dat je me een tenminste een klein beetje begrijpt.
Nick
Ik hoef geen vrienden te maken en ook in niemands gunst te staan. Ik heb dezelfde hobby als de meesten hier en wil daar over mee praten. Verder heb ik een enorm groot hart voor dit forum omdat het veel beter is qua opzet dan het forum van Weeronline, het beheer hier beter is en ik de maker persoonlijk redelijk goed ken. Daaruit voortvloeiend kost het me geen enkele moeite om vele uren per dag aan dit forum te besteden in de zin van besprekingen en/of het programmeren/onderhouden van de Weerpoll. De liefde gaat zelfs zover, dat ik het forum mede financiëel ondersteun. Graag zou ik dan ook, desnoods via PB of mail, uitgelegd krijgen waarom Nico zo hard tegen mij en bijvoorbeeld ook Ruben (die op een zelfde manier in dit forum staat als ik, vermoed ik) negatief zouden opvallen.
Quote selectie