Wat een enorm enthousiasme deze morgen bij de kaarten van 00 GFS! "De winter zal genadeloos toeslaan" "de Russische beer slaat toe" "koudste lucht boven Nederland met -30 C. " En ga zo maar verder.
Mensen kom toch tot bezinning.De winter heeft al haar voorbije kansn laten liggen en zal nu ineens toeslaan?Geloof me maar er komt GEEN winterinval.
De kou stroomt voor de zoveelste keer richting ZO Europa en Balkan weg.Eenmaal die weg gekozen in de winter zal het patroon niet wijzigen... en zie bij het verschijnen van 06 GFS wordt e.e.a al thermisch opgewarmt en komen we niet meer in de koudste lucht maar gaat deze wederom aan onze neus voorbij.Let wel.. als deze "uitbraak"van koude lucht niet bij ons geraakt dan is het over en uit met winter 06.Vanavond maar weer eens kijken... Wellicht weer een koudere oplossing, maar heb zwaar mijn twijfels en we zullen wederom gefopt worden door de droomkaarten van GFS in UGKB .
Quote selectie