Tja, de ene blijft er koud onder, de ander wordt er warm van. Absolute symmetrie trekt de mens gewoon aan denk ik, net als de hemelobjecten maan en zon. In de natuur zie je zelden perfecte cirkels, en nog veel minder een combinatie daarvan.
En dat terwijl het heel eenvoudig reflecties zijn in ijskristallen, al zijn die kristallen soms erg zeldzaam, en daarin speelt het unieke dus ook een rol. De veelvoorkomende bijzon daar word ik ook niet meer zo wild van, maar het idee ooit in het echt de anthelische bogen te mogen zien, daar krijg ik kippenvel van
Volgens mij zouden ook onze verre voorvaderen op de steppes met verbazing staan kijken naar een complex zoals te zien op onderstaande link (de foto's zijn niet direct door te linken). Misschien vormen ze samen met de loop en banen van hemellichamen voor een deel de bron van cultuur bij de mens. Enfin dit soort dingen boezemt me een zeker ontzag in, net als onweer of een zonsverduistering.
Tot zover dit beschouwelijk traktaat
Quote selectie