Nee, ik ben die maanden niet vergeten. Maar het is nu mooi nazomer weer, en daar hoeft toch niet over geklaagd te worden, het is toch geen 35 graden, en in de nacht kun je lekker slapen.
Ontstellend saai weer? Ik heb in maart 26 cm sneeuw gehad en in augustus een windhoos van enkele tientallen meters afstand mogen aanschouwen. Het is wel plaatstelijk, dat geef ik toe:)
Ik vind de nachten niet zo best... En ik ben volledig, maar dan ook volledig uitgekeken op dat bijna eeuwige te warme weer.
Mijn ochtendbegroeting aan m'n moeder zonet: 'ik snap niet dat ze geen weeralarm hebben uitgegeven. De lucht is duidelijk lichter blauw dan gisteren, zéér verontrustend'

Ik heb 30 dec drie leuke sneeuwuurtjes gezien en ik had in augustus ntk die 87 mm in dik anderhalf uur hier. En dat was het eigenlijk wel op een jaar tijd.
Maar: ik ga 'r maar geen klaagbende van maken, dus hier laat ik het bij!
Quote selectie