Je suggereert dat de temperatuur zoals ie gemeten wordt in de weerhut eigenlijk nergens op slaat. Als het eigenlijk op de meeste plaatsen waar mensen zich bevinden veel warmer is, waarom zou er dan nog in een officiele weerhut gemeten moeten worden?
Heb ik dus nergens gezegd, maar goed. Mensen lezen blijkbaar vaker dingen die er niet staan.
IN DIT GEVAL (een toerist die gaat zonnen op het strand) heeft onze vakantieganger niks aan die weerhut in Las Palmas. (Tenzij hij in die weerhut gaat liggen natuurlijk).
Als jij er van wil maken dat ik suggereer dat er niet meer in een officiële weerhut moet gemeten worden, dan doe je dat maar. Ik weet dat dat niet zo is.
Trouwens, nog zoiets waar ik me zo vaak vragen bij stel. Een voorbeeld : Toerist X boekt een vakantie naar Turkije, Antalya. Toerist X wil wel eens weten hoe warm het daar is en pakt zijn krant vast. "Istanboel, 33°C" staat er. Heeft die toerist nu zijn info ? Neen. Maar goed, dat is een andere discussie.
Quote selectie