Das alleen Sinterklaas volgens mij

..
Jan Visser:
vr za zo ma di wo
Zonneschijn (%) 40 40 30 30 20 40
Neerslagkans (%) 90 90 80 50 30 10
Minimumtemperatuur (°C) 5 1 -1 -2 -3 -3
Maximumtemperatuur (°C) 6 4 4 3 4 4
Windrichting nw nw zw var noord oost
Windsnelheid boven land (Bft) 5 5 3-4 2-3 3 2-3
Windsnelheid vlak aan zee/IJsselmeer 7-8 6-7 4-5 3-4 4-5 3-4
Hoezo 8°C tot 10°C?? Dat komt nergens voor in de voorspellingen..
"Koud weekeinde; opzienbarende lagedrukontwikkelingen boven Oost-Europa
Op delen van Spitsbergen zijn vanochtend de laagste novembertemperaturen van de afgelopen 11 jaar gemeten. De minimumtemperatuur in Ny-Ålesund bedroeg -22,9º. Net zo koud was het voor het laatst op 12 november 1997. Toen werd daar eveneens -22,9º gemeten. De arctische kou is inmiddels in beweging gekomen: op het 500 hPa-vlak was het boven Jan Mayen -41º.
Dit weekeinde waaiert de kou uit over het Europese vasteland. Een interessant fenomeen daarbij is het lagedrukgebied dat boven de Balkan ontstaat en 'Atlantisch uitdiepend' via de Oekraïne en Wit-Rusland naar de Baltische staten koerst. Het ECMWF zinspeelt voor aanstaande zondag op een kerndruk van omstreeks 955 hPa. Zo’n intens lage luchtdruk boven land is nauwelijks te bevatten en als het klopt kan dit een zware (sneeuw)storm tot gevolg hebben.
Bij ons vallen zaterdag winterse buien. Wanneer de buien lijnvormig optreden kan het regionaal enige tijd sneeuwen (kans op een witte wereld). De zon komt er echter ook aan te pas. De temperatuur loopt op naar maximaal 3 tot 5 graden, aan zee iets hoger. De wind blijft uit het noordwesten waaien en is aan de kust hard, mogelijk stormachtig. Zondag arriveert een nieuwe depressie boven het Noordzeegebied. Het neerslaggebied breidt zich, afhankelijk van het traject van de depressie, over ons land uit. Waarschijnlijk komt het tot regen in de kustgebieden: in het binnenland kasn op een mix van regen en (natte) sneeuw. De laatste prognoses verwachten dat het lagedrukgebied maandag opvullend over ons land naar Midden-Europa koerst. Daarna stelt zich tijdelijk een noord tot noordoostelijke stroming in. In de nacht en ochtend kan het dan enkele graden gaan vriezen."
Quote selectie