Bericht van: Saskia (Diepenveen)
- moderator -
, 02-12-2009 19:28
De verwachting v/h KNMI:
woensdag 02 december en donderdag 03 december 2009
Bewolkt en af en toe regen
Het is meest bewolkt met af en toe regen of motregen. De zuidelijke wind is matig, kracht 4 en langs de kust en op het IJsselmeer (vrij) krachtig, 5 tot 6.
Komende nacht is het overwegend bewolkt en er valt er nog steeds af en toe regen. De nacht begint met een temperatuur van ongeveer 6 graden, maar deze loopt gedurende de nacht langzaam op.
Morgen overdag krijgt de regen een meer buiig karakter. In de middag kan de zon zich heel even laten zien. Aan het eind van de middag neemt de buiigheid toe en aan de westkust kunnen de buien met hagel en onweer gepaard gaan. De middagtemperatuur wordt ongeveer 9 graden. De wind is zuidelijk, matig, aan de kust (vrij) krachtig. In de avond draait de wind naar zuidwest.