Dat schoot me net te binnen. De Telegraaf jubelde deze winter meermaals dat de kou eraan kwam, jawel, de voorspelde ijswinter zou aanstonds beginnen.
Weggehoond hier, die weerman, onze beste vriend Piet die alleen naar het DWD keek werd vaak op dezelfde wijze afgeserveerd. Vaak terecht, soms ook wel weer vervelend, steeds maar dezelfde kritiek op dezelfde personen. We wisten het nu wel, dat vond ik tenminste, en die personen postten hier nooit. Dus daar hoefden we ook geen last van te hebben.
Wat is het verschil met de mensen die zich op basis van opers laten verleiden tot vergelijkbare uitspraken op dit forum? Ik had op een of andere manier hier wat meer nuance verwacht en, misschien heb ik dat mis, dat was voorheen ook zo. Hadden we alleen Seppie waar ik nog wel om kon lachen.
Nu vind ik het zelf knap vervelend worden eigenlijk. Ik kan eromheen lezen, weet ik, maar dat kun je tegen elke vorm van kritiek wel zeggen: "Kijk de andere kant op". Dat is door de opzet hier vrij lastig, dus dat doe ik niet en het gaat ook niet zo makkelijk.
Quote selectie