Merkwaardig dat je het triest noemt dat iemand een verband legt tussen Global Warming en een dagrecord van meer dan 5 graden. Daar klinkt toch wat frustratie in door. Lijkt me nergens voor nodig.
Je zou op zijn minst dan kunnen uitleggen wat er triest aan is. Je suggereert nu niet alleen dat deze synoptische situatie nog nooit eerder voorgekomen is, maar ook dat min of meer vergelijkbare situaties zorgen voor minimaal 5 graden lagere uitkomsten. Lijkt mij dan weer een boude uitspraak.
Global warming heeft misschien wel een beetje een rol gespeeld, maar een verbetering met 5 graden of meer dat heeft natuurlijk niet alleen met global warming te maken. Daarvoor moet je toch echt naar meerdere dingen kijken.
Dat men het alleen toeschrijft aan global warming vind ik triest. Wat mij betreft geen enkele frustratie.
Ook de hete zomer in Rusland bijna 2 jaar geleden werd meteen toegeschreven aan global warming. Dat vind ik onzin. Er waren meerdere factoren aanwezig die daar voor zorgden dat het zo warm.
Overigens denk ik dat de frustratie eerder in de draad bij Jorge lag.