[Quote]Niets wijst erop in je oorspronkelijke bewoordingen dat je het specifiek over de kaart van Jef hebt. [/Quote]
Wat is dit dan?
"Als
een dergelijk meanderend patroon (uitkomt en)het overleeft tot de eerste decade van december pas dan kunnen we verder praten."
Jij insinueert daarop dat
een meanderend patroon niet direct tot winterweer of een WC leidt.Waar ik het mee eens ben en het ook zo bedoelde met –overleven-. (=de meandering zet door of veranderd terug in een WC). Maar ik verwijs duidelijk naar Jef zijn kaart met
... dergelijk...(in de Vandale staat als synoniem: iets soortgelijks)
Daarbij komend hoef ik zelf niet naar Jef zijn kaart te refereren, Want het lijkt mij vrij logisch dat ik ook met WC de huidige situatie bedoel én dus zeg dat zowel beide kaarten geen directe aanleiding tot winter geven in paar dagen. Een zonaal patroon zoals op jouw kaart die afbuigt naar het ZO is heel wat anders dan een WC dat de kou tot achter de Oeral stuwt.
Quote selectie