Je opmerking zou wellicht nog enigszins hout snijden als je zelf regelmatig je visie op de kaarten weergeeft. Ik heb eens zitten kijken naar je postings van de afgelopen maand en ik zie daar hoofdzakelijk berichten over de weerpoll en de voetbal staan. En daar zijn ook andere fora voor te vinden op internet. Aan de wetenschappelijke basis heb je dus niet echt een bijdrage geleverd de laatste tijd. Begrijp me niet verkeerd: ook ik heb daar geen bijdrage aan geleverd. Ik ben meer een lezer en verberg de draadjes die mij minder interesseren, maar ga niet opteren wat anderen moeten laten.
Zoek maar eens in het archief hoeveel besprekingen van runs, pluimen en ensembles ik heb gedaan in het verleden.
Er was zelfs een tijd dat ik 2x (soms 3x) per dag de runs van GFS besprak.
Inmiddels is hier nauwelijks ruimte meer voor zulk soort bijdragen (om het even van wie) omdat ze binnen no-time ondersneeuwen in het gekakel en gekrakeel.
Zonde van de tijd als iemand werk gemaakt heeft van een degelijk en (zo goed mogelijk) onderbouwd verhaal, om het dan binnen een halfuur terug te vinden in de kelder van de dradenlijst.
Het forum (maar niet alleen dit forum) is een vluchtige plaats geworden om even snel wat neer te gooien, even de frustraties weg te werken, en dan snel weer verder trekken.
In die zin, is dit forum als het moderne leven, vluchtig, oppervlakkig en individualistisch.
Hmm, kennelijk begin ik oud (over 1,5 week word ik 36) te worden.
Quote selectie