En staan niet vermeld in onderstaande stukje:
Voor het IJsselmeergebied en de Waddenzee zal er voor een beperkter aantal weerelementen gewaarschuwd worden, namelijk voor windstoten, onweer, mist en waterhozen. Weerfenomenen zoals gladheid en hitte zijn hier niet relevant. Voor deze watergebieden gelden wel dezelfde criteria als voor landregio's.
En dit gaat wel specifiek over de Waddeneilanden:
Voor de waddeneilanden zorgt de koppeling aan de provincie voor onnauwkeurigheden omdat het weer op de eilanden vaak afwijkend is. Door de waddeneilanden als een aparte regio te beschouwen, kan het KNMI specifieker waarschuwen voor dit gebied of onnodig waarschuwen voorkomen.
Ik denk dat je er dus wel van uit kunt gaan dat de Waddeneilanden ook wel gladheidswaarschuwingen kunnen krijgen indien de weerssituatie het vereist.
Quote selectie