Het ging me niet zozeer om de termijn, dat was maar een bijkomstig verhaal. En dat één zo'n lijntje op zich weinig waard is tov gehele ensemble weten de meeste vaste forummers en meelezers vast wel, ik vond het gewoon leuk om eens even aan te geven hoeveel dat 'weinig' nou is.
Overigens bedenk wel dat het forum leden van diverse pluimage en achtergrond kent. Níet iedereen is zo theoretisch geïnteresseerd en onderlegd als jij (of enkele anderen), en is bereid (geweest) om zelf in de boeken (of websites en pdfjes) te duiken. Soms is men hoofdzakelijk geïnteresseerd in hetgeen wat ze zelf kunnen waarnemen/meten en veel minder in hoe alles precies werkt en waarom.
Voor de harde kern (degenen die hier bijna dagelijks actief zijn) geldt wel dat de meesten in de loop der tijd behoorlijk wat kennis en ervaring hebben opgedaan, maar goed dat zijn dan wel diehard weerliefhebbers die soms al >10 jaar op weerfora aanwezig/actief zijn.
Quote selectie