Dat zie je bij GEM, een klein verschil heeft grote gevolgen, en dat kleine verschil is geen UGKB maar binnen 120 uur.
Alert blijven voor een heel goed mogelijke, gunstige ommezwaai naar winterweer voor onze omgeving!
Seppie.
Sorry Seppie, maar bovenstaande is echt gezwets in de ruimte.
De modellen (en dan heb ik het over de grote 3, EC/GFS/UKMO) houden op basis van alle NU beschikbare informatie, rekening met alle mogelijke uitkomsten (op basis van die informatie en hun software) in de (nabije) toekomst.
Natuurlijk hebben kleine veranderingen gevolgen voor wat er daarna weer gaat gebeuren, maar zo'n kleine verandering kan er ook toe leiden dat de westcirculatie weer volledig in het gareel komt.
Het is leuk te suggereren dat deze veranderingen wel eens leuk zouden kunnen zijn voor winterliefhebbers (want voor hen schrijf je het) maar dat is niets meer dan het verkopen van gebakken lucht en dat soort uitspraken hoort hier mijnsinziens niet thuis.
Quote selectie