Kijk, ik ben de laatste om overdreven en door niets gefundeerde berichten van Seppie te gaan verdedigen.
Maar als hij juist zit zit hij ook juist en dat mag dan heus wel gezegd worden.
Ik krijg het echter al helemaal op de heupen als vervolgens getracht wordt om een correct bericht van Seppie onderuit te halen met ronduit intellectueel oneerlijke truukjes, bv. door naar 2m temp kaarten te verwijzen terwijl de dauwpuntkaarten die Seppie toont van datzelfde moment (zondagnamiddag) een duidelijk negatief dauwpunt laten zien voor Noord Nederland en dit tot ver zondagnamiddag.
Misschien moet je dan wel eens eerst elementaire lessen fysica nemen. Het is maar dat je dan zou weten dat ijs niet smelt bij negatieve dauwpunten, ongeacht de 2m temp (die dan overigens op klomphoogte ook nog eens lager zal liggen).
Met andere woorden, als de GFS 06z uitvoer (toch de meest recente beschikbare) uitkomt, dewelke overigens ook ondersteund wordt door de fijnmazige modellen, dan heeft Seppie gewoon 100% gelijk dat schaatsen in Noord Nederland tot zondagnamiddag mogelijk blijft.
Seppie dan een gebrek realiteitszin verwijten is met deze uitvoer dan ook gewoonweg belachelijk.
Quote selectie