Ik weet dat er een handleiding is maar een functie zo ontwerpen dan men de handleiding niet nodig heeft is nog handiger.
Daar heb je zeker gelijk in Chris. Idealiter zou het intuïtief duidelijk moeten zijn welk knopje je moet gebruiken en welke waarvoor dient. Vroeger hadden we natuurlijk ook maar één platform (de desktop) waar we rekening mee moesten houden (en was schermruimte meestal niet de beperkende factor en kon je dus ook meer tekst gebruiken om dingen te verduidelijken). Nu hebben we ook veel gebruikers op smartphone en tablet en dat stelt ook andere eisen aan de UI (en je hebt te maken met een beperking in de venstergrootte).
Oh en Benny heeft het icoontje vervangen hoor, ik heb alleen gesuggereerd om er een bookmark-icoontje van te maken. 
(inmiddels ben ik bezig met de screenshots aan het updaten in de handleiding, was eigenlijk al een beetje nodig na de vorige update en nu helemaal, passage over het bedanken kopt nu ook niet meer natuurlijk)
Quote selectie
Ja, is beter zo. Zichtbaar en helder.
( 463)
( 438)
( 264)