Heel die naam al is sensatie belust.De naam die komt van het feit dat NoodweerBenelux in 2012 is begonnen met stormchasen. Tegenwoordig is het ook een forum en weersite, een naam aanpassen is dan niet echt mogelijk. Stel dat Buienradar.nl nu ineens Mooiweer.nl zou gaan heten, dat is bijna niet te doen.
Buienradar is vooral om te weten of er buien aankomen. Daar is het toch vanuit ontstaan en wordt daar nog steeds voor gebruikt.
Noodweerbenelux daarintegen is compleet van doelpubliek veranderd. Van Stormchasers naar de man in de straat die wil weten wat voor winter het wordt. Stormchasers zullen er natuurlijk ook wel zijn, maar het moge duidelijk zijn (zeker aan de livestream die ik onlangs eens bekeken heb) dat de meeste mensen geen kaas hebben gegeten van de basisconcepten.
Quote selectie
( 1517)
( 194)
( 185)
( 267)