Ik heb jouw betoog eens doorgelezen maar ik kom eigenlijk ook een beetje tot dezelfde conclusie als Jurgen: het zou volgens jou beter zijn om deze kaarten niet te hebben, want we kunnen er toch niet mee omgaan. Althans, zo interpreteer ik jouw tekst. Het zou kunnen dat die interpretatie in jouw ogen verkeerd is, maar goed, zo lees ik jouw tekst.
Ik denk dat er niks mis is met Gerhards verhaal. Als je daar wel aanstoot aan neemt of elke keer de behoefte voelt om de 'nadelen' van zulke kaarten te posten, zou ik gewoon dat soort posts niet meer bekijken en / of er niet meer op reageren. Dat doe ik zelf ook zeer regelmatig bij allerlei anderen posts. En dat is geen kritiek op de man, maar in zijn algemeenheid (wat in deze maatschappij wel vaker zou mogen).
Er is ook niks mis met Gerhards verhaal en het feit dat ik onder zijn bericht reageer, geeft niet aan dat ik van mening ben dat er iets mis is.
Ik spreek hem dan ook nergens aan in mijn reactie, die gezien moet worden als een algemeen commentaar over lange termijn uitvoer en hoe ik daar tegenaan kijk.