Ik volg hier al meer dan een decennium mee en weet heel goed wanneer de runs beginnen lopen. Je weet ook goed dat ik daar niet op doelde. Ik verwacht van jou als professional dat je een beetje meer alle partijen belicht en niet enkel diegenen die de extremen tonen. Andere profs zoals Bas, Kevin, Karim etc doen dat wel en komen op mij neutraler over in hun berichtgeving. Bij hen heb ik het gevoel dat ze mij willen informeren ipv hun voorkeur laten blijken. Niet dat ik daar iets op tegen heb als dat af en toe gebeurt.
't is hier een simpel forum hé, geen continue strijd om het meest professionele ego. We sterven allemaal, beetje plezier en eigen verlangen laten doorschemeren op een simpel forum mag best. Of sta jij daar boven dat jij dat wil bepalen van andere mensen? En voor wat? Voor wie? Voor u? omdat jij dat wenst?
Je bedoelt waarschijnlijk streven, in plaats van sterven, allemaal een beetje naar......
Waarom is dat naar, Hein? Sterven is toch geen taboe?
Nee hoor, ik dacht dat het een typefout was en je streven bedoelde
Ik bedoel het filosofisch. We sterven allemaal, alles verdwijnt ooit, 2 generaties later is alles van ons vergeten en alles wat hier ooit is neergeschreven is weg. Het vergankelijke van het leven.
Vanuit dat perspectief vind ik dat iedereen gewoon maar moeten kunnen posten op een hobbyforum zolang hij of zij er plezier aan heeft en een ander geen kwaad doet. We moeten onszelf niet serieuzer gaan voorstellen dan dat we zijn. Er het beste van maken, denk ik altijd.
Quote selectie
