Mensen een beetje scherp blijven (dat wordt ook van ons verwacht).
Dus: svp een duidelijke titel gebruiken zodat je pluimdraad ook goed herkend/gevonden wordt. En dan is het handiger om niet alleen 'EPS' in de titel te zetten, maar ook 'pluim'. Pluim is nou eenmaal meer ingeburgerd hier dan de term EPS.
En verder ook even checken na het plaatsen van je bericht of niet iemand anders in de tussentijd ook al bezig is geweest met de pluim plaatsen. Zolang er nog niemand anders op gereageerd heb, kun je je bericht in de andere draad copypasten en de dubbele draad verwijderen.
Helemaal mee eens. Dat gaat toch goed in dit draadje?
Ik weet niet of je het al opgemerkt had, maar Novi was net 10 minuten eerder met de pluim voor NO. Dus dat had dan het eerste pluimdraadje moeten zijn om in aan te haken. Ware her niet dat Novi's titel het woord pluim miste (daarom dus die nadruk op de duidelijke titel vermelden - mijn post was algemeen bedoeld).
Quote selectie
( 383)