En net over de grens heeft het onweer behoorlijk huis gehouden. KNMI heeft haar waarschuwingen prima actueel gehouden en het weeralarm in Limburg was mi ook terecht. Ook ESTOFEX hield het met haar MD discussie goed actueel.
Het blijft nu eenmaal nowcasten -zeker als een ochtendcomplex niet in de modellen zit- in dit soort situaties, en dat hebben de instanties goed gedaan.
Nog even voor de duidelijkheid, het is niet mijn bedoeling iets of iemand ergens van te beschuldigen en/of verwijten te maken.
Ik ben na zulke waarschuwingen altijd benieuwd waarom dingen wel of niet zo zijn gegaan, zoals men van tevoren verwacht had.
Voor mij persoonlijk was het een teleurstellende dag met alleen vannacht 3mm neerslag, maar lokale verschillen zal je altijd houden en zijn op voorhand nauwelijks te voorzien, dus in die zin geen probleem wat mij betreft.
Quote selectie